Суббота, 20.04.2024, 02:25
Вы вошли как Заблудшая душа | Группа "Гости" | RSS
Главная | Код Да Винчи - Обсуждение Жизни Сообщества | Мой профиль | Выход
[ Личные сообщения() · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форума: Mitara  
Обсуждение Жизни Сообщества » Говори - и будешь услышан.... / Speak - and will be heard... » Литература, музыка, фильмы/The literature, music, films » Код Да Винчи
Код Да Винчи
MitaraДата: Пятница, 20.06.2008, 03:03 | Сообщение # 1
Королева Теней
Группа: Знать
Сообщений: 219
Репутация: 9
Статус: В астрале
Уже давно идут споры по поводу этой книги.... Правда или ложь? И почему церковь так рьяно пытается опровергнуть то что там написано, если это действительно ложь??
Ваше мнение...


Иногда мужчины таки понимают, что женщина - ангел только тогда, когда она поворачивается и уходит, а они смотрят ей вслед, и видят на ее спине крылья (с)DarktPrince
 
PalanteerДата: Пятница, 20.06.2008, 06:53 | Сообщение # 2
Помощник Теней
Группа: Проверенные
Сообщений: 380
Репутация: 7
Статус: В астрале
висасоно з пальця...

ЙА Креведко?
 
MitaraДата: Пятница, 20.06.2008, 11:37 | Сообщение # 3
Королева Теней
Группа: Знать
Сообщений: 219
Репутация: 9
Статус: В астрале
C пальца?? Не сказала бы... Понятное дело что это Художественная литература... Но НЕкоторые факты ( именно ФАКТЫ!) высосаны не из пальца. Я не говорю про фильм, который очень далек от книги... Я не говорю о короткометражке, которую по Дискавери крутили по подаче Рима.... Я говорю о книге...

Иногда мужчины таки понимают, что женщина - ангел только тогда, когда она поворачивается и уходит, а они смотрят ей вслед, и видят на ее спине крылья (с)DarktPrince
 
PalanteerДата: Пятница, 20.06.2008, 18:50 | Сообщение # 4
Помощник Теней
Группа: Проверенные
Сообщений: 380
Репутация: 7
Статус: В астрале
Вакти, вактами, а все висосане з пальця biggrin як і будь-якій іншій книзі про релігію. Треба знати, що релігія — це штучно створений механіз для контролю масами, створений і фінансуємий таємними організаціями. Тут більше паралелей, правильних, у книжці Ангели і Демони

ЙА Креведко?
 
LucytarahДата: Вторник, 15.07.2008, 22:57 | Сообщение # 5
Испытуемый Тенью
Группа: Проверенные
Сообщений: 118
Репутация: 5
Статус: В астрале
Если говорить о книге - то ИМХО, по сути своей нечто типа Коэльо - популяризированная информация, которая до Брауна, в принципе, для людей сведущих и так никогда не была тайной. Что же касается книги как художественного произведения - может моя критика будет чересчур резкой, но все же скажу: по мне это даже художественной литературой в полном смысле слова назвать нельзя. По крайней мере, в русскоязычном переводе. Браун - журналист, и это сквозит в каждой его строчке. Я ничего не имею против журналистов, я сама журналистка biggrin . но вот только к художественной литературе и мистическим откровениям это никак не относится.

Blut ist ein ganz besondrer Saft.

"Жизнь - это трагедия. Ура!" (Л. ван Бетховен)

 
PalanteerДата: Среда, 16.07.2008, 00:05 | Сообщение # 6
Помощник Теней
Группа: Проверенные
Сообщений: 380
Репутация: 7
Статус: В астрале
ну не варто вже так строго... Він все ж заробив на ній мільйони! Хотілося б мені написати щось таке, або зробити

ЙА Креведко?
 
MitaraДата: Среда, 16.07.2008, 01:40 | Сообщение # 7
Королева Теней
Группа: Знать
Сообщений: 219
Репутация: 9
Статус: В астрале
не скажите.... данная книга была создана именно с целью "донести знания до несведущих бедных овец именумых человечеством".... как бы там ни было да, Браун заработал миллионы.... хорошая реклама всегда имеет свои плоды... но я общалась с многими кто читал книгу. .жаль что воспринималась она ими именно как "лихо закрученый" сюжет.... (((
У Коэльо получается "нести знания" лучше.. но это лишь по той причине что Коэльо постарше.. и у него огромный жизненый опыт за плечами... насколько я знаю он даже в тюрьме сидел...

П.С. Пал, подкалывать неркасиво )))))


Иногда мужчины таки понимают, что женщина - ангел только тогда, когда она поворачивается и уходит, а они смотрят ей вслед, и видят на ее спине крылья (с)DarktPrince
 
PalanteerДата: Среда, 16.07.2008, 08:58 | Сообщение # 8
Помощник Теней
Группа: Проверенные
Сообщений: 380
Репутация: 7
Статус: В астрале
Іра от ти скажи тобі, особисто як людині, не все рівно займався Іісус сексом чи ні? Зачав дитину чи ні? Та навіть якщо і так, то невже ця новина варта всесвітнього визнання? І чи не здається тобі, що через n років Іісус виявиться не чоловіком а чорною дівчиною-лесбіянкою наліпною бородою та вродженим каліцтвом, адже саме до цього нас веде загальна толерантність та мода з заходу...

Мій батько каже, що якщо людину десять разів назвати свинею, то на одинадцятий вона зарохкає.

Набагато важливіше не те був Іісус чи не був, та кохав він Макдалину чи не кохав. Зараз, набагато, важливіше питання церкви — як символу бога та її продажність. Про її спекуляцію на віруючих та вхід у політику (московський патріархат привіт wink

Не все що породжене для масовості може і має мати щось розумне, вже з давніх давен є організації які за планом проводять ту чи іншу реформу у тій чи іншій країні з ціллю стерти з нас територіальні та культурні цінності, порівняти людей заходу, сходу ітд. Це на багато важливіше.


ЙА Креведко?
 
MitaraДата: Среда, 16.07.2008, 14:28 | Сообщение # 9
Королева Теней
Группа: Знать
Сообщений: 219
Репутация: 9
Статус: В астрале
стоп, Пал. .я разве делала акцент на Иисуса??? для меня это вообще обычный человек , который всего лишь пользовался и осознавал возможности, которыми наполнено человеческое существо.... Его женитьба и продолжение рода в книге отмечаются лишь для поддержания сюжета "святой грааль - это Мария Магдалена"..... со стороны сюжета меня восхищает понятие того что женщиная - это .. м.... святое что ли.... ( особенно после жизни в нашем времени, где женцина расценивается лишь как секс игрушка и домохозяйка).... при чем во многих эзотерических книгах указывается этот ньюанс не раз и не два.......
я в большей степени восхищаюсь книгой потому что там как раз и указывается насколько продажна церковь и как любит она секреты, интриги и умалчивания. .а так же любит играть с людьми.... "средневековый двор" времен Людовика нервно курит в сторонке...


Иногда мужчины таки понимают, что женщина - ангел только тогда, когда она поворачивается и уходит, а они смотрят ей вслед, и видят на ее спине крылья (с)DarktPrince
 
PalanteerДата: Среда, 16.07.2008, 16:12 | Сообщение # 10
Помощник Теней
Группа: Проверенные
Сообщений: 380
Репутация: 7
Статус: В астрале
хм... секс іграшка і домохозяйка, кажеш?)
А як ти думаєш хто у цьому винен? Більшість, якщо не всі жінки скажуть "Чоловіки", навіть не думаючи. А особливо у наш вік, примарної, "толерантності". Повір мені Іра, жінки самі винні якщо їх вважають іграшками чи нерозумними чи ще якось. А ми, я буду говорити про себе у множині, тільки бачимо повадки, та підтримуємо у більшості, це я вже про дійсно переважну більшість, жінок — як рівноправних, але слабкіших і тому видвигаємо себе наперед для захисту. Як ти вважає фемінізм — це рух, що вартий пошани? Але варто подивитися хто очолює цю гідру щоб зрозуміти їхні методи. Переважна більшість з них є старими страшними жінками, яким у юності не приділяли уваги і їхні комплекси переросли у ворожість до всього у чому є приставка "man" слово "sex" — стать, вони замінили на "gender", що таке "гендер" я поняття не маю, але їм не сподобалося що до них приділяють ділення по статі, тобто сексизм. Я можу багато і довго дискутувати на цю тему, я не одну книжку прочитав з цього питання і взагалі цікавлюся відношеннями жінок і чоловіків.
Я знаю, що призвело до цього і знаю чому. Якщо маєш бажання то подискутуємо, але зараз у нас інша тема.

Церква завжди була так, те що Браун її "розкриває" нічого не значить, абсолютно.


ЙА Креведко?
 
LucytarahДата: Среда, 16.07.2008, 23:04 | Сообщение # 11
Испытуемый Тенью
Группа: Проверенные
Сообщений: 118
Репутация: 5
Статус: В астрале
Quote (Palanteer)
ну не варто вже так строго... Він все ж заробив на ній мільйони! Хотілося б мені написати щось таке, або зробити

и что это доказывает? Вот именно - так и хочется сказать, что большей частью все это пишется во имя денег и ради денег.....Михаил Булгаков, к примеру, на своем бессмертном романе не заработал ни копейки, более того - книга была опубликована через добрый десяток лет после его смерти, а точнее еще больше, однако уровень литературного исполнения, не говоря уже о глубинности истины, доносимой до людей, ИМХО, никакой Браун и рядом не валялся) Булгакова будут века помнить, чего о Брауне не рискну сказать. А что касается - хотелось бы тебе - так дерзай!
Если уж честно, по секрету скажу: мне гораздо больше нравится как ты фотографируешь, чем как Дэн Браун пишет)))

Quote (Mitara)
данная книга была создана именно с целью "донести знания до несведущих бедных овец именумых человечеством"....

Quote (Mitara)
жаль что воспринималась она ими именно как "лихо закрученый" сюжет.... (((

Mitara, вот это ж меня и расстраивает в людях больше всего...... им доноси не доноси......кто дураком был - тот, блин, им и останется(


Blut ist ein ganz besondrer Saft.

"Жизнь - это трагедия. Ура!" (Л. ван Бетховен)

 
PalanteerДата: Среда, 16.07.2008, 23:15 | Сообщение # 12
Помощник Теней
Группа: Проверенные
Сообщений: 380
Репутация: 7
Статус: В астрале
А тут палка на двох кінцях )
Хочеш добре фотографувати — треба гроші на технічне забезпечення. Хочеш грошей — роби пережовану попсу для людей. А саме цікаве те, що зробити хорошу попсу тяжче ніж своє бачення. А причина криється у тому, що працювати на тисячі тисяч тяжче ніж на себе самого, не те щоб вимоги більші чи тяжчі, ні. Конкуренція і подібність іншого барахла так палірує ринок, що вчепитися за щось дуже тяжко, у той час як власні думки і їх реалізація взагалі не проблематично робити, але вони дуже рідно подобаються більшості і грошей не принесуть доки ТИ САМ не досягнеш рівня попси. Тобто коли коло фанів твоєї думки буде збільшуватися виключно завдяки її реалізації.
Не можна звинувачувати когось у тому що він "працює на публіку" чи "робить щось заради прибутку", не ми такі — це світ такий. Ба більше якби хтось цікавився моїми роботами я був би щасливий, а так виходить що я "сапожнік без сапог"


ЙА Креведко?
 
LucytarahДата: Среда, 16.07.2008, 23:30 | Сообщение # 13
Испытуемый Тенью
Группа: Проверенные
Сообщений: 118
Репутация: 5
Статус: В астрале
Пал, дык я никого и не обвиняю, ни в коем случае. Если человек решил заработать денег и умело поймал настроение масс, и создал первоклассно работающий проект - как бизнесмена его можно только уважать. просто не следует путать божий дар с яичницей - не надо бизнесмена называть великим писателем, как раззвонили в прессе. понятно, что это часть ПР акции и т.п. я не спорю. просто люблю, когда вещи зовут своими именами. вот когда коммерческий проект называют произведением века - я не люблю. ежели называют это произведением искусства - следует уточнять КАКОГО именно. коммерческого - согласна на все сто. но НЕ литературного) обидно совсем другое - для большинства обывателей книги типа Брауна - откровение и "потолок" литературы. А классики, тот же любимый тобою Монтень - нудота. вот это меня огорчает. Конечно каждый имеет право заработать свой кусок. чем все усиленно и занимаются. а хорошей литературы по ходу становится все меньше и меньше........

Blut ist ein ganz besondrer Saft.

"Жизнь - это трагедия. Ура!" (Л. ван Бетховен)

 
PalanteerДата: Среда, 16.07.2008, 23:42 | Сообщение # 14
Помощник Теней
Группа: Проверенные
Сообщений: 380
Репутация: 7
Статус: В астрале
Ну, масами треба керувати, для керування треба закинути бомбу що своєю дією може підірвати найбільшу кількість людей. Тут інше питання, якщо воно є бо можливо це тільки мій хворобливий мозок відчуває параною про всесвітній зговір, кому потрібно підірвати довіру людей до церкви?
Оскільки всі ми знаємо, що у майбутньому кожному вставлять чіп для контролю, немає чіпу — немає життя. У цей же самий час церква активно бореться проти всесвітньої глобалізації та чіпування. На хвилі цієї параної церковники не так давно відмовлялися від паспорту, тепер зрозуміло чому?
Зараз йде процес об'єднання, причому загального! ЄС тільки не включає нас до себе виключно як "гра на публіку", ми їм потрібні як протидія і каталізатор розпаду Росії. Американський материк також скоро буде об'єднуватися... Щоб об'єднати людей — треба стерти обмеження між ними, щоб не було тертя. Церква і релігія у цілому і є тим особливим набутком кожної нації. Традиції можуть стертися, але церква що об'єднує декілька країн та тримає віжки — це чудово протидія глобалізації. Я до речі її ярий супротивник


ЙА Креведко?
 
LucytarahДата: Четверг, 17.07.2008, 00:02 | Сообщение # 15
Испытуемый Тенью
Группа: Проверенные
Сообщений: 118
Репутация: 5
Статус: В астрале
Quote (Palanteer)
Я до речі її ярий супротивник

эээ....глобализации или церкви? ))


Blut ist ein ganz besondrer Saft.

"Жизнь - это трагедия. Ура!" (Л. ван Бетховен)

 
Обсуждение Жизни Сообщества » Говори - и будешь услышан.... / Speak - and will be heard... » Литература, музыка, фильмы/The literature, music, films » Код Да Винчи
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024